Спорт

Слобожанська територіальна громада отримала звання «Краща спортивна громада Дніпропетровщини 2023 року»

21.08.2023 09:50
230 Спорт

У суботу, 19 серпня, на території Магдалинівської територіальної громади відбулись спортивні змагання, організовані громадською організацією «Дніпропетровською територіальної організацією «Всеукраїнської фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

Це була п’ята Ювілейна комплексна спартакіада на звання «Краща спортивна громада Дніпропетровщини 2023 року» серед збірних спортивних команд сільських, селищних та міських територіальних громад за програмою обласних сільських спортивних ігор Дніпропетровської області. Девіз змагань – Рухайся до Перемоги України! «Ігри мужніх».

Загалом у спортивному турнірі взяли участь 20 територіальних громад Дніпропетровщини, які представляли більше 420 учасників. Збірну команду Слобожанської громади на змаганні очолив селищний голова Іван Камінський. Команда нашої громади була представлена у шести видах спорту:

• Міні-футбол: Володимир Коробка (смт Слобожанське), Владислав Завалецький (смт Слобожанське),  Ростислав Євтошук (с. Балівка),  Олег Литвиненко (с. Партизанське),  Ярослав Литвиненко (с. Партизанське),  Роман Кучер (с. Партизанське), Дмитро Грибенкін (с. Партизанське),  Руслан Сало (с. Партизанське);
  • Настільний теніс:  Юлія Животова (смт Слобожанське) та Владислав Ратушняк (смт Слобожанське);
  • Гирьовий спорт: Сергій Ковтун (с. Балівка);
  • Шашки:  Катерина Глущенко (с. Степове);
  • Шахи:  Микола Петюренко (смт Слобожанське);
  • Дартс:  Валентин Щербатюк (с. Партизанське),  Олександр Білковський (с. Партизанське).

У підсумку турніру у загальнокомандному заліку збірна Слобожанської територіальної громади отримала «золото» та посіла перше місце. Наші спортсмени у змаганнях доклали неймовірних зусиль, змогли проявити стійкість та витримку і отримати цю нелегку, але дуже важливу перемогу.

Нашим спортсменам вдалося досягти такого результату завдяки підтримці та участі у змаганнях Слобожанського селищного голови Івана Камінського, а також вкладу тренерського штабу збірної громади в обличчі працівників комунального закладу «Слобожанський селищний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» – Анатолія Нечипорука, Віталія Гладиша, Валентина Щербатюка та Олександра Погрібного. Окрема подяка за проведення спортивних змангань керівнику ГО ДТО ВФСТ «Колос» – Миколі Бересту.