У Слобожанській громаді відбулася робоча нарада з питань опрацювання змін в законодавстві

29.02.2024 16:32

28 лютого у Слобожанській громаді відбулася робоча нарада представників відділу соціального захисту населення Слобожанської селищної ради з адміністраторами ЦНАПу. Метою зустрічі стало обговорення змін, внесених до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 р. № 333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб». Також було піднято тему щодо Порядку формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2022 р. № 495 «Деякі заходи з формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб».

Начальниця відділу соціального захисту населення Оксана Яремчук ознайомила всіх присутніх зі змінами в законодавстві, в структурі  органу соціального захисту та зі змінами, внесеними до Комплексної програми соціального захисту населення Слобожанської селищної територіальної громади на 2021 -2025 роки (у новій редакції). Також під час наради  обговорені основні напрямки роботи на 2024 рік.