До Слобожанської громади завітав Заслужений артист України Петро Чорний

04.03.2024 10:28
276 Культура

3 березня, у неділю, до Слобожанської громади завітав Заслужений артист України, відомий співак, композитор, актор та шоумен Петро Чорний з новою концертною програмою «Ти мій Всесвіт». Виступ відомого артиста відбувся у Будинку культури КЗ «СЦКП» ССР.

Петро Чорний вже не вперше радує прихильників свого таланту у Слобожанській громаді. Живий звук, артистичність співака, цікавий репертуар концертної програми на підтримку ЗСУ – все це викликало жваву зацікавленість публіки. Адже відомо, що за видатні вокальні дані голос артиста  називають «чорне золото».

Концертна програма співака стала справжнім святом музики, вокалу та шалених емоцій, яке Петро Чорний подарував на початку весни поціновувачам свого таланту.