У Слобожанському відбулося засідання технічної ради

01.03.2024 13:40

29 лютого у Слобожанській селищній раді відбулося засідання технічної ради. На зустрічі були присутні перший заступник селищного голови Ігор Шаповалов, заступниця селищного голови Світлана Вусик та начальники структурних підрозділів виконавчих органів Слобожанської селищної ради.

Актуальними питаннями стало обговорення та коригування проєктів будівництва захисних споруди цивільного захисту на території селища Слобожанське та села Степове, будівництво зовнішніх електричних мереж з електрозабезпечення нежитлового приміщення та визначення «черги будівництва» щодо реконструкції покрівлі та фасадів будівлі з прибудовою ліфта на території Слобожанського . Також члени наради приділили увагу іншим робочим питанням.