Культура

Талановиті танцюристи Слобожанської громади здобули призові місця на міжнародних змаганнях зі спортивних танців «Star Boom Cup 2024»

27.02.2024 11:46
211 Культура

25 лютого в м. Дніпро відбулися всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Star Boom Cup 2024». Нашу громаду представляли вихованці колективу спортивно-бального танцю «BeDance» під керівництвом Єгора Беляєв та Катерини Попович. Участь взяли і танцювальний колектив «Віват» клубного закладу-філії с. Олександрівка, керівник Ігор Бушний.
Завдяки професійній підготовці та плідній роботі тренерів, вихованці одержали призові місця у різних категоріях.

Юні танцюристи колективу «Віват» здобули:
3 місце Марія Улько  - в категорії «Соло Ювенали 2 школа».
3 місце Дарина Соломко - в категорії «Соло Бебі Дебют» (5 р. та молодше).
Віра Нетецька стала півфіналісткою в категорії «Соло Ювенали 1 Початківці».

Вихованці колективу спортивно-бального танцю «BeDance» вибороли золото та срібло, а саме Дар’я Федякіна здобула золоту нагороду в категорії Соло Ювенали 1 Дебют. А срібло отримала Богдана Пятенко В категорії Соло Ювенали 1 Дебют.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з вдалим виступом на Всеукраїнському змаганні.