У Царичанці відбувся Фінал чемпіонату Дніпропетровської області з волейболу серед юнаків 2007-2008 років народження

26.02.2024 16:47

23 лютого в Царичанці пройшов Фінал чемпіонату Дніпропетровської області з волейболу серед юнаків 2007 - 2008 років народження. Участь у змаганнях взяла і команда зі Слобожанського на чолі з тренером Святославом Дубовиченком.

Грали команди з інших населених пунктів, а саме -  з Петропавлівки, Новомосковська, Тернівки, Павлограду, Солоного, Магдалинівки та Васильківки. Приймала гостей та взяла срібло в чемпіонаті команда з Царичанки. Перше місце вибороли волейболісти з м. Новомосковськ. Третє місце посіла команда спортсменів з Васильківки.

Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи селища Слобожанське показали гарну гру та були нагороджені кубком за участь в чемпіонаті Дніпропетровської області .

Протягом усіх ігор в залі панувала дружня атмосфера, а гра була насиченою на емоції.

Дякуємо організаторам, господарям, гравцям та вболівальникам за чудовий захід, гостинність та увагу до кожної команди. Продовжуємо виховувати здорову та спортивну молодь разом!