Спорт

У Слобожанському відбувся обласний турнір з волейболу серед дітей 2007-2008 років народження

23.02.2024 13:20
276 Спорт

22 лютого у спортивному комплексі «Слобожанський» відбувся спортивний турнір серед дітей 2007-2008 років народження з волейболу. Відкриття турніру відвідали перший заступник селищного голови Ігор Шаповалов, начальник відділу культури, туризму, молоді, спорту та інформаційної політики Юрій Мельник, перший віце-президент федерації волейболу Дніпропетровської області Іван Бабіч, старший викладач кафедри спортивних ігор Придніпровської Державної Академії фізичної культури і спорту Ірина Раковська та директор КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» Слобожанської селищної ради Володимир Дейнеко. Також запрошеними гостями стали депутат Дніпропетровської обласної ради Сергій Кононенко та помічниця народного депутата України Сергія Демченко Юлія Файзуліна.

На цей раз участь в спортивних змаганнях взяли :

• Дитячо-юнацька спортивна школа селища Слобожанське, на чолі з тренером Святославом Дубовиченко,
  • Дитячо-юнацька спортивна школа Васильківської селищної ради, на чолі з тренером Сергієм Ганжою,
  • Дитячо-юнацька спортивна школа №1 міста Нікополь, на чолі з тренером Сергієм Риженко,
  • Міська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву місто Дніпро, на чолі з тренеркою Вікторією Орєшиною,
  • Дитячо-юнацька спортивна школа «Темп» з міста Тернівка, на чолі з тренером Володимиром Рештою,
  • Дитячо-юнацька спортивна школа місто Новомосковськ, на чолі з тренером Борисом Рублевським.

Гра була цікавою та хвилюючою, насиченою спортивним азартом, позитивом та емоціями.

У фіналі за перемогу змагалися міська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з м. Дніпро та дитячо-юнацька спортивна школа «Темп» з м. Тернівка. За підсумками гри на паркеті спортивного комплексу перше місце здобула дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з м. Дніпро. Відповідно до результатів, друге місце зайняла дитячо-юнацька спортивна школа «Темп» з міста Тернівка. Бронзу отримали спортсмени дитячо-юнацької спортивної школи №1 міста Нікополь. За результатами турніру 4 місце посіла дитячо-юнацька спортивна школа з міста Новомосковськ , 5 місце - дитячо-юнацька спортивна школа Васильківської селищної ради  та 6 місце – дитячо-юнацька спортивна школа селища Слобожанське.

Переможці турніру отримали кубок та медалі. Також під час заходу з нагоди дня народження привітали волейболістку Любов Воротніченко. Цінним подарунками від президента федерації волейболу Дніпропетровської області Марії Олександрової було нагороджено тренерів Святослава Дубовиченко, Іманту Ціох та Ольгу Корсун . Кращим гравцем дитячо-юнацької спортивної школи селища Слобожанське стала Анна Городян.