У Партизанському відбулася координаційна нарада при службі у справах дітей Слобожанської селищної ради

23.02.2024 11:05

22 лютого у Партизанському проведено координаційну нараду при службі у справах дітей Слобожанської селищної ради. На ній були присутні спеціалісти центру надання соціальних послуг, закладів освіти та медичних установ громади.

Мета зустрічі -  покращення  взаємодії  суб’єктів соціальної роботи на території Партизанського та Балівського старостинських округів.

Під час зустрічі обговорено фактори, що призводять до складних життєвих обставин та порушують нормальну життєздатність сімей, а також озвучені негативні наслідки так званого «соціального замовчування». Розглянуто шляхи та можливості вирішення зазначених проблемних питань.