Щоденне прибирання населених пунктів: спільними зусиллями до чистоти!

25.02.2024 09:32

Співпрацівники комунальних підприємств Слобожанської територіальної громади щодня проводять роботи з прибирання вулиць, тротуарів та прибудинкових територій від сміття та бруду.

Лютий – період, який характеризується мінливими погодними умовами, що потребує посиленої уваги до питань чистоти та безпеки.

Комунальні підприємства роблять все можливе, щоб забезпечити чистоту та безпеку на території Слобожанської громади. Щоденно збирається сміття та бруд з вулиць, тротуарів, прибудинкових територій, зупинок громадського транспорту.

Слобожанська селищна рада закликає жителів громади:

• дотримуватися чистоти та не викидати сміття у несанкціонованих місцях
  • використовувати для сміття лише спеціально відведені контейнери та майданчики
  • утримувати в чистоті прилеглі до своїх будинків та підприємств території.

Хочемо наголосити на важливості відповідального ставлення до довкілля та дотримання правил благоустрою.

Тільки спільними зусиллями ми можемо зробити нашу громаду чистою та комфортною для життя!