Культура

У Слобожанській громаді триває Конкурс образотворчого мистецтва серед учнів закладів освіти «УКРАЇНА ОЧИМА ДІТЕЙ»

22.02.2024 16:26
151 Культура

1 лютого в Слобожанській громаді серед учнів закладів освіти було оголошено конкурс образотворчого мистецтва під назвою «УКРАЇНА ОЧИМА ДІТЕЙ».

Метою конкурсу стало розкриття творчих здібностей учасників, виховання почуття патріотизму, любові до своєї громади та України, розвиток креативного мислення та естетичного смаку.

Конкурсні роботи приймалися до 16 лютого включно. Вже 27 лютого малюнки оцінюватимуть члени журі. А зараз організатори конкурсу підготували для учасників приз у номінації «Глядацькі симпатії». Змагання проходить в онлайн-форматі.

Для підтримки конкурсантів кожен бажаючий може перейти до альбому з малюнками та поставити «вподобайку» роботі, яка знайшла відгук у серці та найкраще розкрила тему України.

26 лютого о 15:00 онлайн-голосування буде зупинено та відбудеться визначення переможця глядацьких симпатій серед конкурсантів творчих робіт. Результати буде оголошено на офіційних сторінках  Слобожанської територіальної громади.