Молодь

У Слобожанському молодіжному центрі «Смарт» відкрився пункт прийому електронних сигарет та подів

22.02.2024 12:13
288 Молодь

У Слобожанському Молодіжному центрі «СМАРТ» продовжується цикл заходів з екотематики.

20 лютого молодь Слобожанської громади зустрілася з командою проєкту «FrontPower» задля втілення доброї справи в життя. Павербанки — вкрай необхідна річ на фронті. Вони потрібні, аби підтримувати прилади (телефони та інше) у робочому стані під час відсутності електрики.
Щоб допомогти з закриттям цієї потреби, Молодіжна рада Дніпра за підтримки благодійного фонду "Департамент добрих справ" створила проєкт "FrontPower". Основною метою проєкту стало забезпечення воїнів саморобними павербанками, які молодь виготовляє за допомогою використаних електронних сигарет.

Тепер і в Слобожанському є пункт прийому електронних сигарет та подів. Якщо у вас або у ваших близьких та друзів є використані одноразки, ви можете принести їх у необмеженій кількості до Молодіжного центру. Адже це не лише про екологію та свідоме мислення, але й про допомогу нашим захисникам.

Пункт прийому знаходиться за адресою: вул. Героїв України, 23, Молодіжний центр "СМАРТ".