Балівський ліцей нагороджено Золотою відзнакою «Заклад Партнер»

14.02.2024 10:20
269 Спорт

Протягом 2023 року Балівський ліцей активно співпрацював з Українською федерацією «Спорт заради розвитку». Почесна відзнака «Заклад Партнер», отримана нещодавно, свідчить про активний розвиток спорту у навчальному закладі та високих досягненнях у змаганнях під егідою федерації.

Учні ліцею під керівництвом Олександра Погрібного, вчителя фізичної культури, неодноразово брали участь у різноманітних спортивних конкурсах та масових заходах, організованих федерацією «Спорт заради розвитку». Це були і «Веселі старти», і футзал, і дартс тощо. За підсумками минулого року за плідну співпрацю та партнерство у впровадженні концепції «Спорт заради розвитку» та активну участь у різноманітних заходах Балівський ліцей нагороджено Золотою відзнакою «Заклад партнер».

У 2024 році Балівський ліцей продовжить співпрацю з Українською федерацією «Спорт заради розвитку». І вже чекає на нові змагання та конкурси!