Культура

У Слобожанській мистецькій школі відбувся культурно-мистецький проєкт «Моя родина – Україна» до Дня Єднання

16.02.2024 14:00
360 Культура

Днями у Слобожанській мистецькій школі в класі образотворчого мистецтва викладачок Дар’ї Карзіної та Єлизавети Омельченко відбувся культурно-мистецький проєкт «Моя родина – Україна», присвячений Дню Єднання.

Мета проєкту – показати, яка велика та різнобарвна наша країна, згадавши її видатні місця та особливості. Дехто з учнів ще ніколи не виїжджав за межі Дніпропетровської області, а хтось зовсім нічого не знає про Східні області, про Захід України.

Усі присутні за творчою роботою розповідали один одному про подорожі, ділилися цікавими історіями, показували фотографії та пояснювали незнайомі слова різних регіонів країни.

Дивлячись на створену під час проєкту мапу, можна побачити різноманіття культурних надбань, пам’яток України, які об’єднують країну в єдине ціле. Завдяки культурно-мистецькому проєкту діти ближче познайомилися один з одним та  дізналися багато цікавого про рідну країну.