Охорона здоров’я

Оперативна інформація про стан поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

15.02.2024 14:43
235 Охорона здоров’я

За даними епідеміологічного моніторингу в Слобожанській ТГ за період з 08 по 15 лютого 2024 року лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19 не встановлено.

Разом з цим, за зазначений період зареєстровано 69 випадків захворювання на ГРВІ:

•смт. Слобожанське – 30, у тому числі 12 дітей,

•с. Балівка – 3, у  тому числі 3 дітей,

•с. Партизанське – 8, у тому числі 6 дітей,

•с. Олександрівка – 8, у тому числі 4 дітей,

•с. Степнянська – 3.

Слобожанська селищна рада звертається до усіх жителів територіальної громади дотримуватися протиепідемічних заходів та заходів особистої безпеки. В усіх амбулаторіях загальної практики – сімейної медицини Слобожанської громади продовжується вакцинація населення від коронавірусу препаратами Pfizer-BioNTech, у тому числі Comirnaty Original/Omicron BA.1, яку розроблено спеціально проти штаму "Омікрон".