Культура

Вихованці слобожанських колективів бально-спортивного танцю «BeDance» та «Зірка» здобули 6 нагород на Всеукраїнських змаганнях «Valentine’s Day Dance Festival 2024»

13.02.2024 14:30
302 Культура

Цієї суботи, 10 лютого, в місті Дніпро відбулися Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Valentine’s Day Dance Festival 2024». В них взяли участь вихованці слобожанських колективів «BeDance» та «Зірка» під керівництвом Єгора Беляєва та Катерини Попович.

Спортсмени здобули 6 нагород, а саме – 2 золоті медалі, 3 срібні та 1 бронзу.

Золото отримали:

Марія Дуган  —  в категорії «Соло Діти» (Дебют).
Марія Плотніченко — в категорії «Соло Діти» (Школа).

Срібними призерами стали:
Софія Шевченко — в класифікаційній категорії «Соло Ювенали 2 Е St» та «Соло Ювенали 1 Е Lt».
Марія Дуган — в категорії «Соло Діти» (Школа).

Бронзову нагороду здобула Марія Плотніченко  —  в класифікаційній категорії «Соло Діти Н».

Також фіналістами в своїх класифікаційних категоріях стали:

танцювальна пара Матвій Гаращук та Поліна Кулапіна, які посіли почесне 5- те і 6-те місця в категоріях «Ювенали 2 Е St» та «Ювенали 2 Е Lt». Солістка Таїсія Литвин посіла 5-те місце з 15 учасниць в категорії «Соло Юніори 1 Е Lt».

Слобожанська громада вітає спортсменів та їх тренерів з успішними виступами на Всеукраїнських змаганнях.