Слобожанська пожежна команда взяла участь у «Форумі безпеки 2024 з питань функціонування та розвитку місцевої пожежної охорони в територіальних громадах Одеського району Одеської області»

13.02.2024 14:09

Днями на базі комунального закладу «Центр безпеки громадян» Авангардівської селищної ради, за ініціативи Одеського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області, відбувся «Форум безпеки 2024 з питань функціонування та розвитку місцевої пожежної охорони в територіальних громадах Одеського району Одеської області».
До заходу долучилися:

• ГО «Федерація боксу Одеської області»

• Загін швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України

• ГО «Пошук»

• ГО Асоціація добровільних пожежників України

• КУ «Рятувально-водолазна служба Одеської міської ради»

• БФ «Журналісти за демократію»

• Добровільне формування цивільного захисту Чорноморської селищної ради

• Місцеві пожежні команди Нерубайської, Визирської, Вигодянської, Дачненської, Усатівської, Маяківської та Чорноморської територіальних громад.

Також на Форум завітали представники виконавчого комітету та місцевої пожежної команди Слобожанської селищної ради.
Основною метою заходу став обмін досвідом та обговорення проблемних питань під час реагування на надзвичайні ситуації та ліквідація їх наслідків, проведення пошуково-рятувальних робіт між підрозділами ДСНС, місцевої пожежної, добровільної пожежної охорони, громадських формувань та об’єднань.

Особливу увагу звернули на питання забезпеченості підрозділів пожежно-рятувальним майном, технікою, особовим складом.

Всі учасники Форуму ділилися власними здобутками, обговорювали питання подальшої взаємодії та вдосконалення роботи. Захід пройшов під гаслом: «Надзвичайну ситуацію краще попередити, ніж ліквідувати».