Запрошуємо 14 лютого на концерт «Музика кохання» до Дня закоханих

12.02.2024 16:45

Дата: 14 лютого
Час:   18:00
Місце: КЗ "Слобожанський ЦКП" ССР (вул. Героїв України, 23)

Запрошуємо насолодитися романтичними мелодіями, послухати пісні про кохання у виконанні вихованців та викладачів КЗ «Слобожанська мистецька школа» Слобожанської селищної ради. Гостями сцени також стане вокальний колектив «Благовіст» з Вальдорфської школи міста Дніпро.

У цей світлий, ніжний та поетичний день ви можете зізнатися у почуттях своїй другій половинці та зробити пропозицію руки та серця прямо зі сцени. Всім, хто наважиться на цей важливий крок та отримає у відповідь бажане «ТАК!», ми пропонуємо безкоштовну церемонію розпису в залі урочистих подій Слобожанської селищної ради. Також молодят очікує весільна фотосесія від Молодіжного центру "СМАРТ". Пропозиція актуальна протягом 6 місяців з дня освідчення.

Пам’ятайте: кохання – це про життя, кохання – це про світло. А світло завжди перемагає темряву.

Увага! Для організації освідчення коханій людині, будь ласка, попередньо звертайтеся за телефоном: (099) 79 66 709.