Спорт

В селі Партизанське відбулася матчева зустріч між Партизанським та Зорянським ліцеями зі стрітболу серед юнаків та волейболу серед юнаків і дівчат

12.02.2024 11:50
176 Спорт

Днями в селі Партизанське працівники КЗ ССЦФЗН «Спорт для всіх» Дніпропетровської області провели матчеву зустріч між Партизанським та Зорянським ліцеями зі стрітболу серед юнаків та волейболу серед юнаків і дівчат. Змагання були приурочені до Дня Святого Валентина. В них узяли участь 32 учасники (17 хлопців і 15 дівчат). Стрітбол проводився по коловій системі. За підсумками набраних очок призові місця розподілилися наступним чином:

І місце - команда «Червоних» у наступному складі:
Нікіта Лифарь
В'ячеслав Шкрябінков
Влад Звенігородський
Дмитро Пода

ІІ місце - команда «Зелених»
ІІІ місце - команда «Темних».

Волейбольні матчі складалися з чотирьох партій до 15 очків. Після запеклої але дружньої боротьби серед юнаків з рахунком 4:0 перемогла команда Партизанського ліцею, а серед дівчат з рахунком 2:2 матч закінчився дружньою нічиєю.

Всі команди-переможці були нагороджені кубками.

Підтримуємо спорт в Україні, виховуємо здорову молодь і прямуємо до нових перемог!