Освіта

Партизанський ліцей поділився досвідом щодо організації роботи віртуального класу безпеки

09.02.2024 11:56
271 Освіта

Вчора, 8 лютого, за запитом начальниці відділу освіти, молоді та спорту Межівської селищної ради Вікторії Діденко Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради в онлайн-форматі поділився досвідом організації роботи віртуального класу безпеки «Жити цікаво та безпечно» із представниками закладів освіти Межівської селищної ради.

Під час зустрічі відбулося жваве обговорення в онлайн-форматі нагальних питань за участі педагогів Партизанського ліцею: директорки Євгенії Соломки, заступниці директорки Олени Опелат, вчительки інформатики Анни Бахтіної та представників закладів освіти Межівської селищної ради.

Під час заходу:

• обговорили методичні та технічні питання щодо створення та функціонування класу
  • висвітлили актуальність, доречність даного формату роботи із дітьми та учнівською молоддю у світі цифровізації
  • дали відповіді на запитання, що виникали у освітян Межівськогої ТГ.

Зустріч завершили цитатою Віктора Гюго: «Наше життя – подорож, ідея – путівник. Немає путівника і все зупиняється. Мета втраченаі сил наче й не було», що мотивуватиме на подальшу співпрацю та комунікацію між громадами.