Інвестиції

План екологічного та соціального менеджменту за субпроєктом «Створення житлових умов для ВПО в с. Балівка, по вул. Калинова, 39А, Дніпровського району, Дніпропетровська область (квартири для тимчасового проживання ВПО) / KfW»

08.02.2024 10:04
268 Інвестиції

До вашої уваги план екологічного та соціального менеджменту (ПЕСМ) за субпроєктом, що впроваджується у Слобожанській територіальній громаді за сприяння Українського фонду соціальних інвестицій. Дана ініціатива можлива у рамках впровадження субпроєкту  «Створення житлових умов для ВПО в с. Балівка, по вул. Калинова, 39А, Дніпровського району, Дніпропетровська область (квартири для тимчасового проживання ВПО) / KfW»

Зазначимо, що план розроблено з метою визначення та уникнення/пом’якшення можливих негативних екологічних, соціальних впливів, або впливів на здоров’я, які можуть виникати протягом впровадження субпроєкту.