У Балівці відбулися змагання з армспорту серед чоловіків

06.02.2024 13:39
213 Спорт

Днями в селі Балівка працівники Слобожанського КЗ ССЦФЗН «Спорт для всіх» Дніпропетровської області провели змагання з армспорту серед чоловіків.

Перед початком змагань відбулося зважування учасників, після чого були сформовані дві категорої: до 70 кг і до 80 кг. Всього в змаганнях взяли участь 18 учасників: 6 осіб в категорії до 70 кг і 12 осіб в категорії до 80 кг. В ваговій категорії до 70 кг хлопці змагалися по коловій системі, а в категорії до 80 кг хлопці були поділені на дві групи по 6 чоловік і теж боролися по коловій системі. В запеклій боротьбі хлопці отримали безліч позитивних спортивних емоцій. За підсумками змагань призові місця розподілилися наступним чином:

вагова категорія до 70 кг:

1 місце – Михайло Павленко

2 місце – Ігор Непокритий

3 місце – Андрій Дашко.

У ваговій категорії до 80 кг учасники, які посіли 1 і 2 місця в групах, боролися в фінальній частині за загальні 1, 2, 3 та 4 місця:

1 місце – Станіслав Погрібний

2 місце – Денис Сасін Денис

3 місце – Віталій Халатур.