Відбувся конкурс у відділі соціального захисту населення

02.02.2024 09:38

У четвер, 1 лютого 2024 року, під головуванням голови конкурсної комісії відбувся конкурс на заміщення вакантних посад  відділу соціального захисту населення Слобожанської селищної ради:

- завідуючий сектором з питань домашнього насильства;

- завідуючий сектором соціальних послуг.

Оголошення про проведення конкурсу було розміщено 2 січня 2024 року на офіційному сайті Слобожанської селищної ради.

Конкурсна комісія розглянула подані документи для участі у конкурсі від претендентів на вакантні посади. Усі документи були подані відповідно до вимог чинного  законодавства та кандидати були допущені до участі у конкурсі.

За результатами конкурсного відбору переможцями стали:

• на посаду завідуючий сектором з питань домашнього насильства – Ірина ПЕТРОЧЕНКО;
  • на посаду завідуючим сектором соціальних послуг – Валентина РУСІНЬШ.

Конкурсною комісією було прийнято рішення рекомендувати начальнику відділу про призначення на відповідні посади переможців конкурсного відбору.