У Слобожанській громаді відбулось засідання ради з питань внутрішньо переміщених осіб

01.02.2024 13:43

У середу, 31 січня, у Слобожанському відбулося друге засідання ради з питань внутрішньо переміщених осіб, утвореної при Слобожанській територіальній громаді. Під час засідання було складено річний звіт про діяльність ради за 2023 рік, обговорені і визначені основні напрямки та план роботи на 2024 рік.

Представники структурних підрозділів з числа членів ради повідомили про заходи, які здійснюються з метою вирішення проблемних питань та сприяння інтеграції внутрішньо переміщених осіб, зареєстрованих на території Слобожанської громади.

Голова ради з питань ВПО Людмила Лагода підвела підсумки засідання та акцентувала увагу на необхідності залучення до роботи Ради більше внутрішньо переміщених осіб з активною життєвою позицією та баченням шляхів прискорення інтеграції ВПО в громаду.