У селі Царичанка відбувся захід «Бібліотека – територія можливостей»

01.02.2024 12:09
244 Культура

31 січня у КЗК «Публічна бібліотека» Царичанської селищної ради відбулася творча лабораторія «Бібліотека – теорія можливостей». В ній взяли участь представники бібліотечної спільноти Слобожанської територіальної громади, бібліотечні фахівці КЗК «Публічна бібліотека» Царичанської селищної ради, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Царичанської селищної ради Наталія Ключенкова.

Захід мав на меті сприяти активному обміну досвідом між бібліотеками Дніпровського району, надати бібліотечним працівникам практичні рекомендації щодо розвитку  бібліотечної сфери, покроково розглянути шлях трансформаційного процесу від публічної бібліотеки до культурно-ділового центру громади.

Учасники творчої лабораторії відвідали діловий простір Царичанської громади –  експозицію КЗК «Комплексний музей історії» Царичанської селищної ради та взяли участь у трьох практично-теоретичних модулях програми заходу: «Простір, дружній до дитини», «Створення комунікаційно-ресурсного майданчика на базі КЗК «Публічна бібліотека» Царичанської селищної ради, «Бібліотека – дім, де вирує життя в нім!».

Також учасники заходу долучилися до виготовлення вітальних листівок у рамках майстер-класу «Особливості створення витинанки країн світу» під керівництвом майстрині традиційного народного мистецтва Людмили Бабіч.