Слобожанська громада підписала Меморандум про співпрацю з Авангардівською громадою

16.08.2023 14:25

Сьогодні, 16 серпня, під час засідання виконавчого комітету Слобожанської селищної ради відбулось підписання Меморандуму про співробітництво між Слобожанською селищною територіальною та Авангардівською селищною територіальною громадою (Одеської області).

Взаємодія між громадами охопить галузі екології та довкілля, енергозбереження та енергоефективності, комунальної та соціальної інфраструктури, підприємництва та бізнесу, креативності, культури, спорту, туризму та громадянського суспільства.

Як зазначив селищний голова Іван Камінський, підписання Меморандуму про співпрацю це маленький крок для розвитку місцевого самоврядування, а також інструмент для розвитку міжмуніципальних зв’язків.

Довідка.

Авангардівська селищна територіальна громада територіальна громада в Одеському районі Одеської області. Адміністративний центр — смт Авангард. Відстань від адміністративного центру громади до обласного центру, м. Одеса, складає 13 кілометрів.

До складу громади входять 5 населених пунктів:

• смт Авангард
  • смт Хлібодарське
  • село Прилиманське
  • село Нова Долина
  • селище Радісне

Площа територіальної громади: 73,87 км²

Віддаленість населених пунктів громади від адміністративного центру — від 4,5 до 10 км.

Населення громади: 20 505