У Балівці відбувся турнір Слобожанської громади з настільного тенісу

29.01.2024 08:49
252 Спорт

В суботу в селі Балівка відбувся турнір Слобожанської територіальної громади з настільного тенісу серед чоловіків та жінок віком від 14 до 25 років. Організацією змагань займались представники комунального закладу «ССЦФЗН «Спорт для всіх».

За звання найкращих спортсменів у дисципліні змагались 2 дівчини та 8 хлопців. Сам турнір відбувався окремо між чоловіками та жінками за коловою системою і сумою набраних очок. За підсумками зустрічей за столом для тенісу призові місця розподілилися наступним чином:

Чоловіки:

• 1 місце – Ростислав Євтошук,
  • 2 місце – Руслан Кремінь,
  • 3 місце – Дмитро Миронов.

Дівчата:

• 1 місце – Софія Токаленко,
  • 2 місце – Дарія Боданова.

Всі переможці були нагороджені медалями та кубками. Надалі заплановані змагання з настільного тенісу Слобожанської територіальної громади між учасниками старшого віку. Переможці обох вікових турнірів розіграють між собою Суперкубок Слобожанської громади з настільного тенісу.