Відбулося засідання виконкому Слобожанської селищної ради

16.08.2023 14:22

16 серпня відбулося засідання виконкому Слобожанської селищної ради під головуванням селищного голови Івана Камінського. Під час засідання членами виконавчого комітету було розглянуті важливі питання для життя Слобожанської територіальної громади, серед яких:

• Затвердження Плану заходів з підготовки житлового фонду Слобожанської громади до проходження осінньо-зимового періоду 2023/2024 років в умовах воєнного стану,
  • Погодження Звіту про виконання Плану соціально-економічного розвитку Слобожанської селищної територіальної громади за перше півріччя 2023 року,
  • Погодження Програми забезпечення життєдіяльності критичної інфраструктури Слобожанської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки,
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 19.07.2023 № 206 «Про організацію освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти Слобожанської селищної ради в 2023/2024 навчальному році»,
  • Погодження Меморандуму про співпрацю між Слобожанською громадою та Авангардівською громадою.

Доповідали: секретар селищної ради (виконкому) – Людмила Лагода, заступник начальника відділу з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, розвитку інфраструктури та транспорту – Олег Мазур, начальниця відділу комунальної власності та приватизації – Алла Барська, начальник гуманітарного відділу – Микола Шеремет, начальниця юридичного відділу – Ірина Шерстюк, начальниця відділу з питань містобудування, архітектури та містобудівного кадастру – Наталія Плющій, начальниця відділу з питань економічного розвитку та інвестицій – Людмила Микитьон, начальниця Служби у справах дітей – Ольга Діденко, начальниця фінансового відділу – Марія Демченко, начальниця відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища – Світлана Сакун та начальниця відділу соціального захисту населення – Оксана Яремчук та начальник відділу внутрішньої політики – Юрій Мельник.