Культура

Танцювальний колектив Слобожанської громади відзначився нагородами на Всеукраїнських змаганнях з бальних танців «Dnipro Open 2024»

23.01.2024 13:40
245 Культура

У неділю, 21 січня, в місті Дніпро відбулися Всеукраїнські змагання з бальних танців «Dnipro Open 2024», у яких взяли участь танцівники зі Слобожанського колективу «BeDance» під керівництвом Єгора Беляєва та Катерини Попович.

У рамках танцювальних виступів вихованці колективу «BeDance» здобули 9 нагород: 4 – золотих, 3 - срібних, 2 - бронзових.

Золоті нагороди:
Дураченко Єва
Плотніченко Марія
Чернявська Маргарита
Осадченко Ксенія

Срібні нагороди:
Рєзнік Марія
Брижа Стефанія

Бронзова нагорода:
Шевченко Арина

В класифікаційних змаганнях в категорії «Соло Ювенали 1 Е» Шевченко Софія виборола дві нагороди: друге місце з 8 учасниць у Європейській програмі та третє місце з 8 учасниць у Латиноамериканській програмі.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з вдалим виступом на Всеукраїнському змаганні.