У Слобожанському відбувся обласний турнір з волейболу

19.01.2024 17:55
288 Спорт

Сьогодні, 19 січня, у спортивному комплексі «Слобожанський» відбувся спортивний турнір серед юніорських команд (2010-2011 роки народження) з волейболу. Волейбольний турнір приурочений до Дня Соборності України. Відкриття турніру відвідали перший заступник селищного голови Ігор Шаповалов, начальник відділу культури, туризму, молоді, спорту та інформаційної політики Юрій Мельник та директор КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» Слобожанської селищної ради Володимир Дейнеко.

У спортивному залі комплексу найсильнішу команду відзначали наступні колективи:
•  Дитячо-юнацька спортивна школа «Темп» з міста Тернівка, на чолі з тренером Володимиром Рештою,
•  Дитячо-юнацька спортивна школа з селища Межове, на чолі з тренером Галиною Карімовою,
•  Комунального закладу «Спорт для всіх» міста Підгородне, на чолі з тренером Віктором Діденко,
•  Дитячо-юнацька спортивна школа селища Слобожанське, на чолі з тренером Святославом Дубовиченком.
Змагання відбувались за олімпійською системою. У перші парі перемогу над учасниками з Підгородного здобула команда ДЮСШ селища Слобожанське. Серед другої півфінальної пари сильнішою виявилась команда ДЮСШ «Темп».

У фінальній зустрічі золоті нагороди розіграли між собою команди ДЮСШ з селища Слобожанське та ДЮСШ «Темп» з міста Тернівка. У підсумку двобою на паркеті спортивного комплексу перемогу у турнірі здобула команда Дитячо-юнацької спортивної школи Слобожанської селищної ради.
Друге місце посіли спортсмени з ДЮСШ «Темп» Тернівської міської ради, третє місце за підсумками зустрічей посіла команда ДЮСШ з селища Межове, а кубок за участь у турнірі отримали представники КЗ «Спорт для всіх» Підгородненської міської ради.

Крім того, за підсумками змагань було визначено кращих гравців:
-  Аліна Волошилова (ДЮСШ Слобожанської селищної ради),
-  Анастасія Кудла (ДЮСШ «Темп» Тернівської міської ради),
-  Мілана Васічкіна (ДЮСШ Межівської селищної ради),
- Вероніка Беліч (КЗ «Спорт для всіх» Підгородненської міської ради)

Переможці турніру отримали кубок та медалі. Всіх юних спортсменів, що брали участь у турнірі, нагородили солодкими подарунками.