Зміна вартості оформлення паспортів громадянина України

19.01.2024 08:11

Шановні жителі Слобожанської територіальної громади, звертаємо вашу увагу, що в Україні подорожчало оформлення паспорта громадянина України у вигляді  ID-картки.

Це пов’язано з тим, що «Поліграфічний комбінат «Україна» змінив ціну на бланки окремих біометричних документів.

Тому вартість оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки становитиме:

- Паспорт громадянина (ID-картка) до 10 робочих днів – 874 грн.

- Паспорт громадянина (ID-картка) до 20 робочих днів – 504 грн.

Вартість оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон залишається без змін і становить:

- Паспорт громадянина України для виїзду за кордон до 7 робочих днів – 1496 грн.

- Паспорт громадянина України для виїзду за кордон до 20 робочих днів - 856 грн.

Оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки вперше здійснюється безкоштовно.

Запрошуємо скористатися послугами щодо оформлення паспортних документів завітавши до нашого Центру за адресою: селище Слобожанське, вул. Будівельників, 18. Ми працюємо для Вас!