Відкрито реєстрацію на фінансову допомогу для внутрішньо переміщених осіб Дніпропетровської області

18.01.2024 14:01

Слобожанська селищна рада повідомляє про можливість отримання матеріальної допомоги від Угорської Екуменічної Служби Допомоги, яка розпочала великомасштабну програму гуманітарної допомоги та благочинних акцій для підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, які постраждали внаслідок війни (далі – ВПО).

В межах цієї програми ВПО буде надаватись фінансова допомога у розмірі 10 800,00 грн. на кожного члена домогосподарства, одноразова виплата за 3 місяці. Отримати допомогу можуть особи/родини які не отримують/отримували протягом 3 останніх місяців грошову допомогу від міжнародних організацій та World Vision та належать до однієї з таких вразливих категорій, сім’ї з:

• доходом менше 6318,00 грн. на одну особу на місяць (соціальна допомога та пільги не враховуються);
  • вимушено переміщеними особами (ВПО);
  • 2 і більше дітьми до 18 років;
  • одним опікуном (самотня матір, батько дітей і т. д.);
  • вагітною/годуючою жінкою;
  • з літніми особами (старше 60 років);
  • людьми з інвалідністю;
  • людьми, які мають хронічні захворювання;
  • людьми, які були поранені або загинули внаслідок обстрілів;
  • чиє житло яких було зруйноване або пошкоджене внаслідок конфлікту;
  • які проживають в орендованому житлі, притулку або у приймаючої сім’ї;
  • які проживають у безпосередній близькості від лінії фронту (30 км)

Для реєстрації необхідно надати наступні документи: паспорт громадянина України, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), свідоцтво про народження дитини, довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, посвідчення особи з інвалідністю та інші підтверджуючі документи.

Звертаємо увагу, що прийом заявок на грошову допомогу здійснюється за електронною формою: https://cutt.ly/MwH2cgRa. Після заповнення вищевказаної форми у разі відповідності критеріям вразливості, вимогам програми та відбору з вами зв?яжуться співробітники і запросять на реєстрацію протягом 10 робочих днів, де вам необхідно буде підтвердити вказані критерії вразливості. Звернуть увагу, що після досягнення ліміту форма буде закрита!

У разі необхідності регіональний координатор програми Софія ЩЕРБАТА (електрона адреса: sofiia.shcherbata@hia/hu; тел.:+3806587029) надасть відповідні роз’яснення/допомогу.

Посилання: