У Слобожанському відкрили пункт прийому новорічних ялинок

18.01.2024 11:48

Шановні мешканці селища Слобожанське,  з 18 по 31 січня 2024 року на території населеного пункту буде працювати пункт приймання новорічних ялинок, що розташований за адресою вулиця Героїв України, 28. Час роботи щодня з 9:00 до 18:00.

До пункту приймання приймають тільки живі ялинки без декоративних прикрас. Ялинки, які здаються на утилізацію, будуть подрібнені на щепу, яка потім використовується для мульчування. Завдяки здачі ялинок, кожен мешканець громади може зробити свій внесок у збереження належного санітарного стану контейнерних майданчиків та привабливого вигляду населеного пункту.

Просимо звернути увагу на кілька способів, як можна у подальшому зменшити кількість живих ялинок на новорічні свята та зберегти зелені насадження регіону:

•  Використовуйте штучну ялинку. Штучна ялинка прослужить вам багато років, тому вона є більш економічним та екологічним варіантом.

•  Придбайте живу ялинку у горщику. Ви зможете висадити її після свят на присадибній ділянці, клумбі тощо.

•  Вирощуйте свою власну ялинку. Це може бути цікавим досвідом та гарною традицією для всієї родини.

Дякуємо за ваше відповідальне ставлення до навколишнього середовища!