Слобожанський «Центр надання соціальних послуг» отримав гуманітарну допомогу від європейських партнерів

18.01.2024 11:44

Днями комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» отримав гуманітарну допомогу від литовських партнерів Слобожанської територіальної громади, а саме від муніципалітету Шакяй. Цю допомогу комунальному закладу передала секретар селищної ради (виконкому) Людмила Лагода.

В рамках міжнародної співпраці муніципалітет Шакяй вже неодноразово надсилає гуманітарну допомогу для жителів Слобожанської громади. Особливо допомога посилилася з початком повномасштабного вторгнення з лютого 2022 року.
Центр надання соціальних послуг отримав від міжнародних партнерів упаковки підгузків для дорослих, милиці, тростинки, ходунки-ролатори та пелюшки.

Вся ця допомога допоможе покращити надання соціальних послуг жителям не тільки Слобожанського, але й Степового, Балівки, Василівки, Партизанського та Олександрівки.