У Партизанському відбувся юнацький турнір з футзалу

15.01.2024 10:25
298 Спорт

Днями в селі Партизанське відбувся турнір з футзалу серед юнаків 8-11 класів, в якому взяли участь представники Балівського, Партизанського, Степнянського ліцеїв (Слобожанської територіальної громади) та команда Зорянського ліцею (Чумаківської територіальної громади). Організували цю спортивну подію працівники комунального закладу «ССЦФЗН «Спорт для всіх».

Спортивне змагання для чотирьох колективів за участі 27 юнаків було приурочене до майбутнього Дня Соборності України. Турнір відбувся за правилами колової системи (команди зустрічалися між собою та розподіляли місця згідно з отриманих результатів зустрічей).

Перше місце серед чотирьох футзальних команд посів колектив Партизанського ліцею. Друге місце здобули представники Балівського ліцею, а третє – гості з Чумаківської громади представники Зорянського ліцею.

Крім цього юних гравців відзначили особистими нагородами:

• Кращий захисник – Ігор Непокритий (Балівський ліцей),
  • Кращий воротар – Богдан Губа (Степнянський ліцей),
  • Кращі бомбардири турніру: Богдан Височин, Тімур Кирпа (Партизанський ліцей) та Богдан Каряка (Зорянський ліцей).