Молодь

У Слобожанській громаді навчались переробці паперу

10.01.2024 16:46
208 Молодь

У цей вівторок, 9 січня, в молодіжному центрі «Смарт» відбулось перше заняття гуртка з переробки паперу у Слобожанській територіальній громаді. Це стало можливим завдяки реалізації спільного проєкту «Дивись. Воно не розклалось», у межах міжнародної програми UPSHIFТ, яка реалізується ГО «Дуїт» та підтримки ЮНІСЕФ і уряду Японії.

Учасники зустрічі не лише вивчили техніки створення екологічно чистого паперу з макулатури, але й самі створили унікальні арт-листки. За допомогою креативних методів, кожен учасник зміг експериментувати з текстурою створюючи свої власні шедеври.

Було цікаво спостерігати, як звичайна макулатура перетворюється в мистецькі творіння під чутливим керівництвом нашого талановитого викладача.

Зазначимо, що програма UPSHIFT у Дніпропетровській області реалізується завдяки роботі громадської організації «Дуїт».