У Слобожанській громаді можливе погіршення погодних умов

05.01.2024 13:17

У період з 7 по 9 січня у Слобожанській громаді та території всієї Дніпропетровщини очікуються складні погодні умови внаслідок вторгнення арктичного повітря с півночі Європи та утворення активного циклону на півдні України. Про це інформує ДСНС у Дніпропетровській області.

Удень 7 січня та протягом доби 8 січня в Дніпропетровській області прогнозується значні опади снігу (приріст снігового покриву до 30 см) та ожеледь, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця.

Упродовж 7-9 січня з півночі на південь очікується значне зниження нічної температури до мінус 8-15 градусів Цельсію. Складні погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи комунальних служб та енергетичних підприємств, порушення та припинення руху транспорту на дорогах, погіршення умов життєзабезпечення населення.

Будьте уважні, та бережіть себе. В екстрених ситуаціях телефонуйте до Служби порятунку - 101.