Де у Слобожанській громаді можна освятити воду напередодні Водохреща?

04.01.2024 16:25

Шановні жителі Слобожанської територіальної громади, вже у цю суботу, 6 січня, усі віруючі святкуватимуть велике свято – Хрещення Христове. Задля того, щоб долучитися до святкування на території Слобожанської територіальної громади можна буде доєднатися до освячення води та святкових Богослужінь священиками Православної церкви України.

селище Слобожанське:

• 6 січня з 11:00 до 11:30 біля фонтану (вул. Героїв України, 31) відбудеться святкове освячення води настоятелем храму Святої Великомучениці Варвари протоієреєм Сергієм Крамаренком

село Степове:

• 6 січня з 08:00 у храмі Первомученика архідиякона Стефана (вул. Миру, 28) відбудеться святкове освячення води, яке проводитиме настоятель храму протоієрей Євген Щур

село Балівка:

• 5 січня з 15:00 та 6 січня 11:00 о у храмі Святого Духа (вул. Центральна, 51) відбудеться святкове освячення води, яке проводитиме настоятель храму протоієрей Іван Гальчишак

село Олександрівка:

• 5 січня о 08:00 та 16:00, 6 січня о 9:00 у храмі Різдва Пресвятої Богородиці (вул. Центральна, 1А) відбудеться святкове освячення води, яке проводитиме настоятель храму протоієрей Василь Юнак
  • 5 січня о 16:00 у храмі Воскресіння Христового (вул. Тополина, 4) відбудеться святкове освячення води, яке проводитиме настоятель храму протоієрей Андрій Пономаренко.

Нехай добро і благодать панують у душі, а серце сповнює тепло і ніжність. Даруйте свою любов близьким і коханим людям, допомагайте тим, хто цього потребує. Сил усім нам, віри та наснаги задля якнайшвидшої перемоги України!