У Слобожанському відбувся турнір громади з workout

14.08.2023 09:20
194 Спорт

У Суботу 12 серпня у Слобожанському на спортивному майданчику для Workout за адресою – вул. Слобожанська,15 відбувся перший турнір з Workout серед жителів та гостей Слобожанської громади, присвячений до Дня Молоді.

Мета цих змагань – показати, що Україна незламна козацька країна, яка завжди йде до перемоги. Змагання з фізичної культури організували представники комунального закладу «ССЦФЗН «Спорт для всіх». Турнір проходив в двох категоріях:

• загальна категорія ,
  • категорія «Батл».

В першій (загальній) категорії учасники виконували вправи на вибір з шести запропонованих. Кожна вправа мала свою бальну оцінку. За підсумком набраних балів призові місця посіли:

• 1 місце – Андрій Кабаненко (80 балів),
  • 2 місце – Максим Барильченко (78 балів),
  • 3 місце – Максим Козаченко (56 балів).

В категорії «Батл» учасники продемонстрували майстерність та виконували елементи, які повинні були повторити їх суперники. В цій категорії були розіграні два призових місця:

• 1 місце – Максим Барильченко,
  • 2 місце – Андрій Гарафонов. Він же отримав приз в номінації «За волю до перемоги!».

Всі призери змагань були нагороджені кубками, медалями, грамотами, а також пам'ятними призами.