Слобожанська громада запрошує представників бізнесу на семінар

03.01.2024 10:26

У четвер, 4 січня, в сесійній залі Слобожанської селищної ради відбудеться зустріч представників підприємств, установ та організацій, які діють на території Слобожанської територіальної громади з виконуючим обов’язки начальника Дніпровської районної військової адміністрації В’ячеславом Мамоновим та начальником Дніпровського РТЦК та СП Олександром Вольніковим.

Ця подія запланована відповідно до пункту 34 постанови Кабінету міністрів України від 30 грудня 2022 року №1487 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів» з метою проведення методичного роз’яснення на тему правового обґрунтування мобілізації, дослідження громадської думки, виявлення та вирішення проблемних запитань.

Початок семінару о 14:00 у селищі Слобожанське за адресою – вул. В. Сухомлинського, 56Б (Слобожанська селищна рада).