Звіт про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Слобожанської селищної ради

03.01.2024 08:30

15 серпня 2023 року рішенням виконавчого комітету Слобожанської селищної ради затверджено оновлений склад адміністративної комісії під головуванням заступника селищного голови Сергія Борисова.

За період роботи з 15 серпня до 28 грудня 2023 грудня комісія розглянула 51 матеріал про адміністративне правопорушення скоєне на території Слобожанської територіальної громади.

Надійшло адміністративних матеріалів на розгляд

51

з них:

Повернуто для доопрацювання

3

Повернуто для розгляду за місцем проживання порушника

6

Закрито справ у звязку з закінченням строків притягнення до адміністративної відповідальності

9

Закрито справ у звязку з відсутністю у діях порушника складу адміністративного правопорушення

16

Звільнено від відповідальності при малозначності правопорушення

5

Особу визнано винною та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу

12

За звітний період накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу на загальну суму 7 055 гривень. На примусовому виконанні у ДВС знаходиться 2 постанови про стягнення штрафу.

Найпоширенішими правопорушеннями за звітний період є порушення правил благоустрою населених пунктів (ст. 152 КУпАП) у вигляді самовільного встановлення точок торгівлі в місцях загального користування, а також порушення правил торгівлі (ч. 1 ст. 155 КУпАП) у вигляді здійснення торгівлі продуктами харчування без медичної книжки, відсутність куточка споживача.