Слобожанська громада вітає з Днем будівельника

13.08.2023 08:00

Шановні працівники будівельної галузі Слобожанської територіальної громади! Щорічно у другу неділю серпня в Україні відзначається професійне свято – День Будівельника.

Професія, яку ви обрали – дуже складна, потребує знань, сили, витримки, але водночас вона надзвичайно важлива. Під час воєнного стану будівельна галузь впливає на особливі потреби у контексті відновлення та набуття скорішої перемоги, не дивлячись на нелегкі умови. Саме вашими зусиллями створюється нове житло та відновлюється інфраструктура. Ваша професія поза часом, бо є рушійною силою економічного розвитку країни.

Бажаємо всім вам, шановні працівники та ветерани будівельної галузі, успіхів і натхнення, благополуччя й родинного тепла. Нехай ваша наполеглива праця приносить вам радість і достаток під мирним небом. А ваша праця наближає неминучу перемогу над усіма ворогами нашої України.

З повагою Іван Камінський, Слобожанський селищний голова, депутати Слобожанської селищної ради, колектив виконавчого комітету селищної ради.