Молодь

Молодіжний центр «Смарт» нагородив волонтерів Слобожанської громади

28.12.2023 15:05
310 Молодь

Цього тижня команда молодіжного центру «Смарт» нагородили своїх найактивніших волонтерів за 2023 рік. Завдяки взаємній допомозі «Смарт» став майданчиком для розвитку лідерських якостей та громадянської відповідальності у межах громади, особливо в теперішній час.

Команда молодіжного центру відвідала філії на старостинських округах та висловила вдячність волонтерам через особисті слова та символічні подарунки. Це визнання не тільки мотивує волонтерів до подальших зусиль, але й підкреслює важливість кожного їхнього внеску у громадське життя.

Волонтерство, як ключовий елемент громадської активності, надає можливість розвивати комунікаційні навички та формувати тісні зв'язки в громаді. Нагородження волонтерів «Смарту» відзначає важливість волонтерства у будівництві міцного і відповідального суспільства.  Кожен волонтер може стати частиною позитивних змін і внести свій внесок у розвиток громади та створення кращого майбутнього.