Охорона здоров’я

Актуальна інформація про санітарно-епідеміологічну ситуацію у Слобожанській громаді

28.12.2023 09:25
274 Охорона здоров’я

За даними епідеміологічного моніторингу в Слобожанській ТГ за період з 21 по 27 грудня 2023 року встановлено 4 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19 у смт Слобожанське.

Разом з цим, за зазначений період зареєстровано 108 випадків захворювання на ГРВІ:

• смт. Слобожанське – 80, у тому числі 29 дітей,
  • с. Партизанське – 15, у тому числі 7 дітей,
  • с. Степнянська – 7,
  • с. Балівка – 5, у  тому числі 3 дітей,
  • с. Олександрівка – 1,

Слобожанська селищна рада звертається до усіх жителів територіальної громади дотримуватися протиепідемічних заходів та заходів особистої безпеки. В усіх амбулаторіях загальної практики – сімейної медицини Слобожанської громади продовжується вакцинація населення від коронавірусу препаратами Pfizer-BioNTech, у тому числі Comirnaty Original/Omicron BA.1, яку розроблено спеціально проти штаму «Омікрон».