Головні новини

У Степовому святкове Богослужіння очолив владика Сімеон

27.12.2023 12:01
275 Головні новини

Сьогодні, 27 грудня, у селі Степове Слобожанської територіальної громади відзначався святковий день у храмі «Первомученика архідиякона Стефана». Настоятелем храму є протоієрей Євген Щур.

В цей день Божественну літургію очолив архієпископ Сімеон, який головує у Дніпровській і Січеславський єпархії Православної церкви України. На святковому Богослужінні за співучасті духовенства єпархії також були присутні селищний голова Іван Камінський, секретар селищної ради (виконкому) Людмила Лагода, заступники селищного голови, староста Степового Ніна Болбас та інші представники і парафіяни Слобожанської територіальної громади.

Під час урочистої літургії настоятелю храму протоієрею Євгену Щуру надали право на носіння митри.

Інформаційна довідка. Митрабогослужбовий головний убір єпископа та ієреїв, нагороджених архієреєм за особливі заслуги перед церквою. Митра має вигляд розширеної й заокругленої вгорі корони, оздобленої іконами, на відміну від звичайної архієрейська митра оздоблена дорогоцінними каменями.