У Слобожанському відбувся святковий концерт «Різдвяні Мелодії»

22.12.2023 15:23
346 Культура

21 грудня у Слобожанському центрі культурних послуг відбувся звітний концерт комунального закладу «Слобожанська мистецька школа Слобожанської селищної ради» – «РІЗДВЯНІ МЕЛОДІЇ».

У творчій події взяли участь більше 100 дітей та 30 викладачів. На концерті були присутні представники Слобожанської селищної ради, комунальних закладів та підприємств, батьки та друзі юних артистів, жителі громади.

У цей вечір талановиті діти Слобожанської мистецької школи зібралися на одній великій дружній сцені, щоб подарувати слухачам святковий настрій та натхнення. Творчий звіт за півріччя став результатом наполегливої праці: про це свідчать численні нагороди, кубки, Гран-прі, здобуті учнями на Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях.

Відвідувачі концерту були у захваті від виступів юних дарувань – щедро підтримували їх оплесками. Заслухувалися співучими голосами виконавців вокального ансамблю «Нотка» (керівниця – Юлія Костелан), хору учнів молодших класів (керівниця – Марія Хоменко, концертмейстерка Антоніна Кравченко), ансамблю учнів викладачки Оксани Маркіної та старших класів «Квітка надії» (керівниця – Анастасія Сотуленко, концертмейстерка Олена Сокур), юних солісток Злати Кравченко, Софії Мельничук, Галини Павлик, Софії Бабай, Марини Тільної, Софії Десятерик, Софії Демченко, Аріани Лимар.

Справжню насолоду отримали слухачі від талановитих виступів Максима Мормуля (синтезатор), піаніста Тимофія Чумакова, тріо гітаристів, ансамблю бандуристів, фортепіанних ансамблів, інструментального дуету. Незабутнє враження на поціновувачів мистецтва справив блискучий виступ баяністів Даніїла Рудіка та викладача Станіслава Махно.

Чудово, що присутні могли не тільки почути «Різдвяні мелодії», а й побачити, помилуватися ними: яскравими барвами чудових сценічних костюмів, посмішками дітей та викладачів, артистичною пластикою виконавців.

Без перебільшення, «РІЗДВЯНІ МЕЛОДІЇ» об’єднали серця світлом талантів. Вони виблискували на сцені, немов різдвяні зірки: дарували усім настрій свята. І, звісно ж, –  трохи хвилююче передчуття казки, чудес та подарунків.

Три цікаві факти:

Оркестр народних інструментів (керівник – Олександр Акопян) має особливий склад учасників: скрипки, флейти, гітари, саксофон та бандура. Важко віднайти ноти саме для такого інструментального складу. Керівник оркестру Олександр Акопян робить аранжування творів сам.

Різдвяна пісня «Щедрик» Миколи Леонтовича – символ  Різдва в усьому світі. Вперше твір було виконано у 1916 році хором Київського університету. Минулого року виповнилося 100 років від першого виконання «Щедрика» в Америці.

Топ-5 найпопулярніших

Різдвяних колядок:

«Щедрик»
«Добрий вечір тобі, пане господарю»
«Нова радість стала»
«Бог предвічний народився»