Футболісти з Слобожанської та Чумаківської громад визначили переможців

21.12.2023 13:52
236 Спорт

У середу, 20 грудня, у Степнянському ліцеї відбулась спортивна зустріч між вихованцями молодшої футбольної групи ліцею та юнаками з Чумаківської територіальної громади. Організовували цю подію представники комунального закладу «ССЦФЗН «Спорт для всіх».

Визначення сильнішої команди футболу серед спортсменів 2010-2012 років народження розпочалось з активної передматчевої розминки. З початку гри було помітно, що жодна з команд не хотіла поступатися, боролася за кожен сантиметр поля та за кожен м’яч.

На початку матчу ініціативу захопили представники Слобожанської громади, але гості з часом її перехопили. У підсумку фінальний рахунок зафіксував перемогу представників Чумаківської громади з рахунком 6:5. Зазначимо, що футбольна зустріч мала статус товариської гри.