У Слобожанській громаді працюють 11 свердловин технічної води

21.12.2023 12:44

Увага жителі Слобожанської територіальної громади! Завдяки регулярному проведенню відповідальними підприємствами планових технічних обстежень, обслуговування у відповідності до технологічних регламентів та необхідних поточних ремонтів свердловин, забезпечено стабільність і надійність водопостачання для жителів громади на випадок відсутності централізованого водопостачання через планові, аварійні відключення.

Важливим аспектом є необхідність збереження і правильної експлуатації обладнання. Закликаємо всіх жителів дбайливо ставитись до об’єктів інфраструктури – це є важливим для тривалої та безперебійної роботи системи.

Свердловини технічного водопостачання, які перебувають у комунальній власності, розташовані за адресами:

• смт Слобожанське, вул. Слобожанська, буд. 13,
  • смт Слобожанське, вул. Героїв України, буд. 32,
  • смт Слобожанське, вул. Будівельників, буд. 16,
  • смт Слобожанське, вул. Будівельників, буд. 12,
  • смт Слобожанське, вул. Будівельників, буд. 6-6а,
  • смт Слобожанське, вул. Василя Сухомлинського, буд. 62-64,
  • смт Слобожанське, вул. Єдності, буд. 41
  • с. Степове, вул. Слобожанська, буд. 8-10,
  • с. Балівка, вул. Центральна, буд. 47
  • с. Партизанське, вул. Центральна, буд. 7
  • с. Олександрівка, вул. Шевченка, буд. 2

Ми продовжуємо працювати над удосконаленням системи водопостачання, щоб забезпечити комфорт для всієї нашої громади. Дякуємо за розуміння та співпрацю!