Відбулося засідання виконкому Слобожанської селищної ради

20.12.2023 15:44

20 грудня відбулося засідання виконкому Слобожанської селищної ради під головуванням Івана Камінського.

На початку засідання селищний голова нагородив викладачів Слобожанської мистецької школи за багаторічну сумлінну творчу працю, високу професійну майстерність, відповідальне ставлення до естетичного виховання дітей. Подяками від селищного голови Івана Камінського були нагороджені працівники КЗ «Слобожанська мистецька школа Слобожанської селищної ради», а саме – директорка Оксана Маркіна та викладачки:

• Олена Сокур,
  • Анастасія Сотуленко,
  • Юлія Костелан,
  • Ганна Гапонова,
  • Ірина Федоренко,
  • Юлія Бондаревська,
  • Ольга Кемарська,
  • Олена Огородова,
  • Наталія Ільяшевська.

Під час засідання членами виконавчого комітету було розглянуто важливі питання територіальної громади, серед яких:

• Звіт поліцейських офіцерів Слобожанської територіальної громади за 2023 рік.
  • Про затвердження переліку базових соціальних послуг, які надаються комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг» Слобожанської селищної ради у 2024 році.

Під час засідання виконкому староста Партизанського старостинського округу Іван Буряк порушив питання щодо погодження перейменування села Партизанське на Орільське або Протовчанське. Це питання виникло у відповідності до переліку населених пунктів, назви яких містять російську імперську символіку, що визначені експертною комісією Українського інституту національної пам’яті. А також з урахуванням рекомендацій та документів щодо виконання вимог закону «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії».