Слобожанська громада вітає з Днем молоді

12.08.2023 08:00

Шановні жителі Слобожанської територіальної громади! Сьогодні, 12 серпня, в Україні та світі відзначається – Міжнародний день молоді.

Це свято енергії та запалу, натхнення та творчості, пізнання та самоствердження. Юні, зухвалі та сповнені ентузіазму – молодь завжди прагне змін на краще, вміє чесно і впевнено відстоювати власні права, захищати справедливість та гуртуватися навколо спільної ідеї, як у Слобожанській громаді, так і по всьому світу. Ваша сила, є одним з рушієм для того, щоб наша країна була незалежною та успішною.

Від щирого серця бажаємо молоді нашої громади знайти себе в цьому житті, бути творцями власного успіху та мирного майбутнього України. Нехай доля буде прихильною до кожного з вас, сповненою сонячних та радісних моментів, а кожен новий день – дарує наснагу та можливості для реалізації благородних цілей.

З повагою, селищний голова Іван Камінський та депутатський корпус Слобожанської селищної ради