Зміни у роботі відділів, служб та закладів Слобожанської територіальної громади

11.08.2023 11:22

Шановні жителі Слобожанської територіальної громади, доводимо до вашого відому, що з 11 серпня 2023 року відбулися зміни, що стосується роботи:

• відділу соціального захисту населення Слобожанської селищної ради (раніше - вул. Будівельників, 18),
  • відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та співпраці з правоохоронними органами (раніше - вул. В. Сухомлинського, 36),
  • служби у справах дітей Слобожанської селищної ради (раніше - вул. В. Сухомлинського, 36),
  • комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» (раніше - вул. В. Сухомлинського, 36).

Всі відзначені структури починають працювати згідно графіку (пн-чт – з 8:00 до 17:00, пт – 8:00 – 15:45) за новою адресою – смт Слобожанське, вул. Василя Сухомлинського, 54.